01

Podlahy

Zpět na titulní stránku

PVC

PVC je podlahová krytina, která poskytuje dostatek pohodlí. Je teplá a hřejivá a příjemná na dotek a současně ji i vysoce odolná proti opotřebení. Její výhodu je snadná a úsporná údržba.

Nejčastěji je nabízena v šířích 2, 3 a 4 m. Široký výběr z imitací dřeva, dlažby i různých barevných ploch.

Marmoleum / linoleum

Podlahovina Marmoleum byla inspirována vzájemným souzněním přírody a života lidí. Byla vytvořena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky na moderní vzhled a funkční vlastnosti. Nejdůležitější složku tvoří lněný olej, který je získáván z rostlin lnu. Společným smícháním s pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty vzniká směs, která je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Díky tomu můžeme tuto podlahovinu řadit mezi ekologické podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení. Marmoleum zajišťuje přirozenou antistatičnost, prach i špínu lze snadno a rychle odstátni. Na jeho povrchu nedochází k množení bakterií, čímž je nejvhodnější podlahovinou pro lidi trpící alergiemi nebo astmatickými obtížemi. V domě je podlaha vystavena značné zátěži.

Plovoucí podlahy

Plovoucí laminátové podlahy
S laminátovou podlahou získává individuální zařízení bytu novou úroveň. Tato podlahová krytina Vám nabízí nejvyšší možnou volnost při zařizování. Díky novým výrobním postupům a široké škále standardních i nezvyklých dekorů Vám nabízí téměř neomezené množství variant, ať již zařizujete Váš interiér v moderním či tradičním stylu. Laminátová podlaha splní při vytváření podlahové krytiny každé Vaše přání.

Plovoucí dřevěné podlahy
S dřevěnými podlahami položíte základy Vašemu individuálnímu stylu bydlení. Díky živoucí kráse pravého dřeva, jeho přirozenosti a exkluzivity vytvoříte za okamžik pohodlné obytné prostředí a příjemnou atmosféru. Společně s tvarově stálou 3- vrstvou sendvičovou stavbou se veškeré dřevěné podlahy vyznačují mimořádnou životností.

Masivní podlahy

Prkenné masivní podlahy
Dřevo je svými vlastnostmi výjimečný a originální materiál. Lidé s citem pro životní prostředí a přírodu se čím dál více obklopují výrobky ze dřeva. Nejžádanější dřevinou u prkenných podlah je dub v různých povrchových úpravách( kartáčované hladké, broušené) a různých barevných odstínech.

Prkna je možno dodat v tloušťkách 20 a 14 mm.

V současné době je moderní dřevinou bambus.

Parkety

Dřevo je svými vlastnostmi výjimečný a originální materiál. Chcete mít podlahu, která je z přírodního materiálu, je teplá, má dobré tepelně izolační vlastnosti, má krásný a nenapodobitelný vzhled, téměř neomezenou životnost a tudíž je hodnotná, je hygienická a snadno se udržuje a ještě k tomu Vám slouží jako indikátor zdravého životního prostředí? Všechny tyto vlastnosti splňují masivní parkety.

Nejčastěji dodávanou dřevinou je dub a jasan v tloušťce 22 mm.

Parkety se vyrábí také formou průmyslové parkety (kantovka), které jsou dodávány v tloušťkách 10mm a 16mm a pokládají se stejným způsobem jako parkety.

Doplňky

Na závěr je ukončení a dojem je perfektní.

Každá podlaha musí být ukončena. Nabízíme na výběr širou škálu obvodových plastových, dřevěných či dýhovaných lišt. K ukončení podlahy pode dveřmi nabízíme bukové či dubové prahy a širokou škálu odstínů a tvarů přechodových lišt.


Zpět na titulní stránku

Kontaktní informace:

Na Zámostí 723
735 43 Albrechtice

Mobil: +420 733 358 833

E-mail:
info@ostomi.cz

Firma Ostomi se pohybuje na trhu již mnoho let a za dobu její činnosti se vyprofilovala ve spolehlivého dodavatele střešních konstrukcí a moderního nábytku či interiérů.

Neváhejte nás oslovit s Vaším projektem či přáním. Rádi se s vámi spojíme, prokonzultujeme daný projekt, navrhneme optimální a kvalitní řešení založené na profesionálním přístupu.